Zazimování bazénu

27979198076_1dc2a48f95_u

Vážený uživateli bazénu DESJOYAUX

Když se dny krátí a zima klepe na dveře, měli bychom se zamyslet nad zazimováním bazénu.
Každý venkovní bazén je nutné po skončení koupací sezóny zazimovat. Zazimování provádíme, ustálí-li se teploty okolo 10°C. Při těchto a nižších teplotách se ve správně chemicky upravené vodě snižují na minimum veškeré procesy množení bakterií, řas a mikroorganismů. 

Jestliže bazén dobře zazimujete, ušetříte si práci při jarním uvádění bazénu do provozu. 

Nyní bychom Vám rádi sdělili několik důležitých údajů o námi nabízených možnostech zimního zabezpečení bazénu:

Nabídka zazimování Vašeho venkovního bazénu a zimního příslušenství pro jeho zabezpečení před nepříznivými vlivy počasí.

Zaslání objednávky s požadovanými položky a odesláním do 10.září Vám zajistí včasné dodání prostředků k zazimování bazénu tak, aby Vás zima nezastihla nepřipravené.

A) Zazimování venkovního bazénu - příslušenství (druhy, popis)
  1. Plachta - Zimní plachta FR k plošnému zakrytí venkovního bazénu během zimy. Plachta je ukotvena na speciálních kolíčcích s výsuvnou hlavou v dlažbě nebo na kolících v terénu. Je vyrobena z velmi odolného materiálu a je vhodným doplňkem pro udržení čisté vody v bazénu. Tím přispívá k rychlému jarnímu zprovoznění bazénu. Přesah plachty je cca 0,5 m na každou stranu.
  2. Bóje - Úhlopříčné bóje k rovnoměrnému rozložení a eliminaci tlaku ledu. Bóje slouží k absorbci nežádoucích vlivů objemové roztažnosti ledu a jsou instalovány v úhlopříčce bazénu.
  3. Hivernage - Hivernage - prostředek k "přezimování vody" v bazénu. Přípravek slouží k zajištění biologické nezávadnosti vody v bazénu během zimního období, kdy nedochází k permanentní úpravě chlorem. Jedno litrové balení přípravku dlouhodobě ošetří 25 m3 vody.
B) Zazimování venkovního bazénu - služby
  1. Servis 1 - obsahuje instalaci zimní plachty, bóji a dávkování hivernage (v ceně není dodávka přípravku, nutno objednat zvlášť, viz tabulka) + odpojení filtrační jednotky a vyjmutí čerpadla.
  2. Servis 2 - obsahuje odpojení filtrační jednotky a vyjmutí čerpadla. Obě služby obsahují odčerpání cca 30 cm sloupce vody.

V případě potřeby zodpovědět jakékoli Vaše dotazy je možné se na nás kdykoliv s důvěrou obrátit a naší snahou bude vše vyřešit k Vaší plné spokojenosti.

 
 
  • Řadit dle:
  • 8 položek celkem

Stránka 1/1